215/55R17 98W MA349 XL

MILEVER
-10%

215/55R17 98W MA349 XL

215/55R17 98W MA349 XL

3,321.00 ден

На лагер

3,321.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503841 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: