215/55R17 98W PRIMACY 4+ XL

MICHELIN

215/55R17 98W PRIMACY 4+ XL

215/55R17 98W PRIMACY 4+ XL

11,540.00 ден

Out of stock

11,540.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504060 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: