215/55R17 98W UHP XL RI

OUTLET 2019
RIKEN
-20%

215/55R17 98W UHP XL RI

215/55R17 98W UHP XL RI

3,792.00 ден

На лагер

3,792.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014958-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: