215/55R17 98Y MP47 Hectorra 3 XL FR

MATADOR
-15%

215/55R17 98Y MP47 Hectorra 3 XL FR

215/55R17 98Y MP47 Hectorra 3 XL FR

4,632.50 ден

На лагер

4,632.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500416 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: