215/55R18 95H WR SUV 4

NOKIAN

215/55R18 95H WR SUV 4

215/55R18 95H WR SUV 4

11,560.00 ден

Out of stock

11,560.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA018254 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: