215/55R18 95H WSZer3

PIRELLI
-15%

215/55R18 95H WSZer3

215/55R18 95H WSZer3

10,514.50 ден

На лагер

10,514.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501940 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: