215/55R18 99V BRAVURIS XL FR

BARUM

215/55R18 99V BRAVURIS XL FR

215/55R18 99V BRAVURIS XL FR

7,900.00 ден

На лагер

7,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500143 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: