215/55R18 99V DX640 XL

DAVANTI

215/55R18 99V DX640 XL

215/55R18 99V DX640 XL

6,750.00 ден

На лагер

6,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016830 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: