215/55R18 99V KRISALP HP3 SUV XL

OUTLET 2019
KLEBER
-50%

215/55R18 99V KRISALP HP3 SUV XL

215/55R18 99V KRISALP HP3 SUV XL

3,780.00 ден

На лагер

3,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016033-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3 SUV

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: