215/55R18 99V N’Fera Sport SUV XL

NEXEN

215/55R18 99V N’Fera Sport SUV XL

215/55R18 99V N’Fera Sport SUV XL

7,280.00 ден

На лагер

7,280.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500611 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport SUV XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: