215/55R18 99V PILOT ALPIN 5 XL

MICHELIN
-10%

215/55R18 99V PILOT ALPIN 5 XL

215/55R18 99V PILOT ALPIN 5 XL

13,131.00 ден

Out of stock

13,131.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA018056 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: