215/55R18 99V PRIMACY 3

MICHELIN
-10%

215/55R18 99V PRIMACY 3

215/55R18 99V PRIMACY 3

9,144.00 ден

На лагер

9,144.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009771 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: