215/55R18 99V Seasonproof SUV XL

NOKIAN
-10%

215/55R18 99V Seasonproof SUV XL

215/55R18 99V Seasonproof SUV XL

10,701.00 ден

На лагер

10,701.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501293 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

Seasonproof SUV XL

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: