215/55R18 99V TOURING 2 XL

OUTLET 2018
SEIBERLING
-30%

215/55R18 99V TOURING 2 XL

215/55R18 99V TOURING 2 XL

2,912.00 ден

Out of stock

2,912.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA016735-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

SEIBERLING

Шара

Touring 2

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: