215/55R18 99V UHP RI

RIKEN
-10%

215/55R18 99V UHP RI

215/55R18 99V UHP RI

4,563.00 ден

На лагер

4,563.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019036 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

125

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: