215/55R18 99V UltraContact XL FR

CONTINENTAL
-10%

215/55R18 99V UltraContact XL FR

215/55R18 99V UltraContact XL FR

9,693.00 ден

На лагер

9,693.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500257 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: