215/55R18 99V Wintoura+

DAVANTI
-10%

215/55R18 99V Wintoura+

215/55R18 99V Wintoura+

5,922.00 ден

На лагер

5,922.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018234 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: