215/55ZR17 98W UH PERFORMANCE XL

RIKEN

215/55ZR17 98W UH PERFORMANCE XL

215/55ZR17 98W UH PERFORMANCE XL

4,740.00 ден

На лагер

4,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014958 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: