215/60 R17 100V XL TL CROSSCLIMATE 2 MI

MICHELIN
-10%

215/60 R17 100V XL TL CROSSCLIMATE 2 MI

215/60 R17 100V XL TL CROSSCLIMATE 2 MI

10,584.00 ден

На лагер

10,584.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501968 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

CROSSCLIMATE 2 MI

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: