215/60R16 95H WR Snowproof

NOKIAN

215/60R16 95H WR Snowproof

215/60R16 95H WR Snowproof

8,740.00 ден

На лагер

8,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018255 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: