215/60R16 99H ALPIN 6 XL

MICHELIN
-10%

215/60R16 99H ALPIN 6 XL

215/60R16 99H ALPIN 6 XL

9,630.00 ден

На лагер

9,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016213 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: