215/60R16 99H ALTIMAX ONE S XL

GENERAL TIRE

215/60R16 99H ALTIMAX ONE S XL

215/60R16 99H ALTIMAX ONE S XL

5,240.00 ден

На лагер

5,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021799 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

216

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: