215/60R16 99H DX390 XL

OUTLET 2018
DAVANTI
-30%

215/60R16 99H DX390 XL

215/60R16 99H DX390 XL

3,563.00 ден

На лагер

3,563.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016831-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: