215/60R16 99H QUADRAXER 2 XL

KLEBER
-10%

215/60R16 99H QUADRAXER 2 XL

215/60R16 99H QUADRAXER 2 XL

6,507.00 ден

На лагер

6,507.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019456 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: