215/60R16 99H ROAD PERFORMANCE XL RI

RIKEN

215/60R16 99H ROAD PERFORMANCE XL RI

215/60R16 99H ROAD PERFORMANCE XL RI

4,450.00 ден

На лагер

4,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022117 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: