215/60R16 99H SNOWTIME B2 XL RI

RIKEN

215/60R16 99H SNOWTIME B2 XL RI

215/60R16 99H SNOWTIME B2 XL RI

3,740.00 ден

На лагер

3,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010154 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: