215/60R16 99H Wetproof XL

NOKIAN
-10%

215/60R16 99H Wetproof XL

215/60R16 99H Wetproof XL

7,632.00 ден

На лагер

7,632.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022172 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: