215/60R16 99H WINTER XL

TAURUS

215/60R16 99H WINTER XL

215/60R16 99H WINTER XL

4,860.00 ден

На лагер

4,860.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015322 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: