215/60R16 99H XL POLARIS 5

BARUM

215/60R16 99H XL POLARIS 5

215/60R16 99H XL POLARIS 5

6,460.00 ден

На лагер

6,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502243 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: