215/60R16 99T ALPIN 6 MI XL TL

MICHELIN
-10%

215/60R16 99T ALPIN 6 MI XL TL

215/60R16 99T ALPIN 6 MI XL TL

9,531.00 ден

На лагер

9,531.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502081 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

99

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: