215/60R16 99V AllSeasonContact XL

CONTINENTAL
-10%

215/60R16 99V AllSeasonContact XL

215/60R16 99V AllSeasonContact XL

9,729.00 ден

На лагер

9,729.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021941 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: