215/60R16 99V CROSSCLIMATE 2 XL

MICHELIN

215/60R16 99V CROSSCLIMATE 2 XL

215/60R16 99V CROSSCLIMATE 2 XL

12,670.00 ден

На лагер

12,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500503 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: