215/60R16 99V HIGH PERFORMANCE XL

TAURUS

215/60R16 99V HIGH PERFORMANCE XL

215/60R16 99V HIGH PERFORMANCE XL

4,450.00 ден

На лагер

4,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014703 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: