215/60R16 99V Seasonproof XL

NOKIAN
-10%

215/60R16 99V Seasonproof XL

215/60R16 99V Seasonproof XL

9,378.00 ден

На лагер

9,378.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020972 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

SEASONPROOF

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: