215/60R16C 103T OBVA

TOYO
-10%

215/60R16C 103T OBVA

215/60R16C 103T OBVA

7,371.00 ден

На лагер

7,371.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502203 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

103

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: