215/60R17 100V POLARIS 5 XL FR

BARUM

215/60R17 100V POLARIS 5 XL FR

215/60R17 100V POLARIS 5 XL FR

8,620.00 ден

На лагер

8,620.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502600 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: