215/60R17 96H ComfortMaster

LING LONG
-10%

215/60R17 96H ComfortMaster

215/60R17 96H ComfortMaster

3,627.00 ден

На лагер

3,627.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503678 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

ComfortMaster

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: