215/60R17 96H GRABBER GT

GENERAL TIRE

215/60R17 96H GRABBER GT

215/60R17 96H GRABBER GT

5,430.00 ден

На лагер

5,430.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006358 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber GT

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: