215/60R17 96H N’blue HD Plus

NEXEN

215/60R17 96H N’blue HD Plus

215/60R17 96H N’blue HD Plus

5,450.00 ден

На лагер

5,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500613 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: