215/60R17 96H PRIMACY 3

MICHELIN
-10%

215/60R17 96H PRIMACY 3

215/60R17 96H PRIMACY 3

9,180.00 ден

Out of stock

9,180.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009682 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: