215/60R17 96H SUV SNOW RI

RIKEN

215/60R17 96H SUV SNOW RI

215/60R17 96H SUV SNOW RI

7,180.00 ден

На лагер

7,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014228 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: