215/60R17 96H Wintoura

DAVANTI
-50%

215/60R17 96H Wintoura

215/60R17 96H Wintoura

2,820.00 ден

Out of stock

2,820.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015883-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: