215/60R17 96V PremiumContact 6 FR

CONTINENTAL

215/60R17 96V PremiumContact 6 FR

215/60R17 96V PremiumContact 6 FR

9,650.00 ден

На лагер

9,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022676 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: