215/60R17C 109/107T 104H Vanis 2 8PR

BARUM
-10%

215/60R17C 109/107T 104H Vanis 2 8PR

215/60R17C 109/107T 104H Vanis 2 8PR

8,973.00 ден

На лагер

8,973.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504341 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 2

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: