215/65 R 16C 109/107T AGILIS CROSSCLIMAT

MICHELIN
-10%

215/65 R 16C 109/107T AGILIS CROSSCLIMAT

215/65 R 16C 109/107T AGILIS CROSSCLIMAT

11,709.00 ден

На лагер

11,709.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501963 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: