215/65 R17 103V XL TL CROSSCLIMATE 2 MI

MICHELIN

215/65 R17 103V XL TL CROSSCLIMATE 2 MI

215/65 R17 103V XL TL CROSSCLIMATE 2 MI

11,170.00 ден

На лагер

11,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501971 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

CROSSCLIMATE 2 MI

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: