215/65 R17 99V QUADRAXER SUV

KLEBER
-5%

215/65 R17 99V QUADRAXER SUV

215/65 R17 99V QUADRAXER SUV

6,868.00 ден

На лагер

6,868.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500866 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

QUADRAXER SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: