215/65R15 104T OBVA

TOYO
-10%

215/65R15 104T OBVA

215/65R15 104T OBVA

7,092.00 ден

На лагер

7,092.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502202 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

104

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: