215/65R15 96H ENERGY SAVER+

MICHELIN
-10%

215/65R15 96H ENERGY SAVER+

215/65R15 96H ENERGY SAVER+

8,757.00 ден

На лагер

8,757.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011091 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: