215/65R15 96T ALTIMAX COMFORT

GENERAL TIRE

215/65R15 96T ALTIMAX COMFORT

215/65R15 96T ALTIMAX COMFORT

4,990.00 ден

На лагер

4,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009635 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

96

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: